CLARISSA
CLARISSA
CLARISSA
CLARISSA
CLARISSA

CLARISSA Koltuk Takımı

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Çok yönlü konfor, farklı tarzların bir araya geldiği bir şıklık anlayışı… Clarissa koltuk takımının modern tarzını tamamlayan sportif ve klasik detaylarıyla yaşam alanlarınızı güzelleştirmenin tam sırası!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

CLARISSA KOLTUK TAKIMI

Yaşam alanlarınıza çok yönlü konfor, şıklığıyla da salonunuzu güzellik katacak bir koltuk takımı sahibi olmak ister misiniz? Yanıtınız “Evet” ise Clarissa koltuk takımı ile tanışın!

Oturma odası ya da salonunuzda modern bir dekorasyon yaratmanıza yardımcı olacak Clarissa koltuk takımı, yalın tasarımında kullanılan ince detaylarıyla şık bir görüntü sunuyor. Kolçaklarının ve oturma alanlarının dış kısmındaki bombeli dikey dikişleri ve düğme detaylı sırt minderleri, koltukların modern tarzına sportif bir hava katıyor. Sportif tarz, koltuk takımının kendinden desenli hoş kumaşı ile kontrast oluşturan turuncu kırlentlerle de destekleniyor.

Koltukların kıvrımlı, ceviz ayakları ise modern tarza klasik bir dokunuş katarak mükemmel bir denge unsuru oluyor. Bu ayakların yüksek oluşu aynı zamanda temizlik saatlerinde de işinizi kolaylaştırıyor. Yatak olma özelliğine sahip Clarissa koltuk takımı, yatılı misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza da imkan tanıyor.

Şıklığının yanı sıra konforuyla da bir adım öne çıkan Clarissa koltuk takımı, günün yorgunluğunu atmanız için birebir. Siz de ürünü inceleyerek yaşam alanlarınız için şık ve konforlu bir seçim yapabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

CLARISSA Kalite detaylarda saklıdır