CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA

CLARA Yemek Odası

Tasarımındaki ilhamını sonbahardan alan, ahşabı deri ve metal detaylarla kombinleyerek sofistike bir görünüm kazanan Clara yemek odası ile yemek saatleriniz artık daha şık, daha keyifli.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

CLARA YEMEK ODASI

Misafirlerinizi ağırladığınız ya da ailecek keyifli yemekler yediğiniz yemek odanız için klasik ve şık bir yemek odası arayışında mısınız? Ceviz rengindeki mobilyaları ile güçlü bir tarza sahip Clara yemek odasına mutlaka göz atın.

Yalın, minimal ve klasik… Bu üç kelime Clara yemek odasının tarzını en iyi şekilde tanımlıyor. Oturma odası ya da salonunuzdaki mobilyalarla kolayca uyum sağlayan mobilyaları, kullanışlı özellikleriyle de hayatınızı kolaylaştırıyor.

Mekanınızın genişliğine göre dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz açılıp kapanabilen masa, misafirlerinizi ağırlarken pratiklik sunuyor. Modern ayakları, deri detaylı metal halka kulpları ile çok şık bir görünüme sahip olan konsol ise geniş bir depolama alanı sunuyor. Yemek takımlarınız, sunum araç gereçleriniz ve yemek odasında ihtiyaç duyacağınız diğer yardımcıları bu konsolda saklayabilir, masanızı kurarken de işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Sonbardan, ahşabın doğal, derinin yumuşacık dokusundan ilham alan Clara koleksiyonunda yer alan yemek odasını, Clara koltuk takımı ile kombinleyebilirsiniz. Evinizin diğer odalarında da bu şıklığı yaşamak için koleksiyonda yer alan diğer mobilyalarımızı da inceleyebilirsiniz.

CLARA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.