CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA

CLARA Yatak Odası

Güçlü klasik görünümünü modern detaylarıyla, konforunu kullanışlı seçeneklerle taçlandıran Clara yatak odası ile hayalinizdeki odaya kavuşun. Her bir parçasında özel tasarım izlerine rastlayacağınız takımda yer alan ürünleri hemen keşfedin!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

CLARA YATAK ODASI

Yatak odası dekorasyonunda klasik tarzın o şık ve güçlü görünümünden vazgeçemeyenlerden misiniz? Clara yatak odası ile klasik tarzda, konforlu ve ihtiyaçlarınıza karşılık verecek bir oda tasarlayabilirsiniz.

Güne başladığınız, hazırlandığınız, gece olduğunda rahat bir uykuya daldığınız yatak odanız evinizin en özel mekanı. Bu mekanı tıpkı kendisi gibi özel mobilyalarla döşeyerek güne başlarken de günü bitirirken de daha keyifli hissedebilirsiniz. Clara yatak odası da beklentilerinize yönelik şık tasarımıyla tam da bu ihtiyacınızı karşılayacak bir ürün.

Clara yatak odasının bazalı ya da bazasız olarak satın alabileceğiniz şık karyolası, bombeli dikişleriyle takımın en modern parçası olarak öne çıkıyor. Dolapların tümünde yer alan halka kulplar da mobilyaların klasik görünümüne modern bir dokunuş katan bir diğer detay. Yalın, modern ve klasik tarzın bir arada kullanıldığı ürün grubu ile hayal ettiğiniz yatak odasına kavuşabilirsiniz.

Şıklığının yanında kullanışlılığıyla da öne çıkan Clara yatak odası, özellikle gardırop seçiminde sunduğu opsiyonlarla hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. 2,3 ve 5 kapılı gardırop seçeneklerini yatak odanızın boyutlarına göre tercih edebilirsiniz. Dilerseniz iki ya da üç dolabı köşe dolap ile birleştirip geniş bir gardırop ve depolama alanına kavuşabilirsiniz.

Şıklığın en ergonomik, en konforlu şekilde ele alındığı tasarımıyla Clara yatak odasına ait ürünleri hemen şimdi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

CLARA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.