CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA
CLARA

CLARA Orta Sehpa

Evinize sonbaharın huzurlu ve dinlendirici esintilerini taşıyan Clara koleksiyonunun en sevilen ürünlerinden Clara orta sehpa, sade ve zarif tasarımıyla detaycı ve elegant dekorasyon stillerine hitap ediyor. Siz de evinizin dekorasyonunda gösterişi detaylarında saklı ürünleri tercih ediyorsanız Clara orta sehpa sizi bekliyor!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

CLARA ORTA SEHPA

Clara orta sehpanın, ceviz rengini yaşam alanlarınızla buluşturan ahşap tasarımı, oturma ya da yemek grubunuzda eksikliğini hissettiğiniz özel dokunuşu beraberinde getirerek dekorasyonunuzu tamamlıyor. Salonunuzun, oturma odanızın ya da yemek odanızın odağına yerleştirebileceğiniz bu orta sehpa, işlevsel ve pratik bir kullanım sunuyor.

Clara orta sehpanın özel rengi ve zarif detayları, yaşam alanlarınıza sıcak ve samimi bir atmosfer katmanıza yardımcı oluyor. İç içe geçmiş iki daireden oluşan özel bir kulpla açılan geniş bölmeli ve çift taraflı çekmeceler, gözden ve tozdan uzak şekilde saklamak istediğiniz eşyalarınız için ideal bir alan oluşturuyor. Siz de Clara orta sehpayı en kısa sürede yaşam alanlarınıza taşıyabilir, dilerseniz Clara koleksiyonunda yer alan diğer parçalarla dekorasyonunuzdaki uyumu zirveye çıkarabilirsiniz.

CLARA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.