CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE

CATHERINE Yatak Odası

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Catherine yatak odası takımı gösterişli güzelliği sevenler için tasarlandı.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

CATHERINE YATAK ODASI

İlhamını doğadan ve kadınsı hatların kışkırtıcı kıvrımlarından alan Catherine Yatak Odası Takımı; zarif gold çizgiler ve gold dolap ve çekmece kulplarıyla detayda da elegan ve saygın bir tarzı yatak odanıza taşıyor. Rahatlık, fonksiyonellik ve konfor üçlüsünü içinde barındıran Catherine yatak odası takımı ile uykuya dalmak, enerjik sabahlara uyanmak, yeni güne hazırlanmak ve tazelenmek bir keyfe dönüşüyor.

Yüksek ayaklı komodinler ve yüksek ayaklı şifonyer, geniş çekmece tasarımı ile tüm dağınıklığı toparladığı gibi, yatak odanıza ferahlatıcı bir sadelik ve çabasız bir şıklık hediye ediyor. Kapak stop özelliği ile aşınma ve deformasyon gibi olasılıklar en aza indirgeniyor.

Yatak başlığındaki yumuşak kumaş dokusu yine gold rengi geçişlerle bezenerek asalete vurgu yapıyor.

Ayna detayı ile zenginleştirilen gardırop ise tam Catherine koleksiyonunun şanına yakışır bir formda. İnce uzun ve gösterişli bir siluet, konsol ve şifonyerle bir örnek açma kulpları, keskin ve kişilikli hatlar, estetik anlayıştan ödün vermeyenler için özenle tasarlanmış.

Gösterişli güzelliği sevenler için Catherine Yatak Odası takımı hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

Karyola, 160 ve 180’lik ölçüleri ve baza seçenekleriyle beğeninize sunuluyor. Makyaj masanız ve ayak ucu pufunuzu kendi zevkinize göre özel kılabilirsiniz.

Tüm bu güzellik ve konfor ise 7 yıllık garantinin güvencesinde. Size sadece rahat ve huzurlu uykuların keyfini çıkarmak kalsın diye…

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

CATHERINE Kalite detaylarda saklıdır