CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE

CATHERINE Tv Ünitesi

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Yenilikçi, zarif ve doğal… Beyazın asaletini ve yalınlığını en güzel şekilde gösteren Catherine TV ünitesi ile oturma odanız çok daha şık, çok daha sofistike olacak!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

CATHERINE TV ÜNİTESİ

Catherine TV ünitesi ile Doğtaş’ın yenilikçi ruhuna bir kez daha tanıklık etmeye hazır olun! Doğal, minimal ama çok şık TV ünitesi ile oturma odanıza zarif bir dokunuş katın.

Catherine TV ünitesi, karakteristik ve özgün detaylardan oluşan yalın tarzıyla dekorasyonunuzu güzelleştirmenize destek oluyor. Köşeli ve belirgin hatları, kusursuz çizgileri, altın detaylı geçişleri, aşağıya doğru incelen zarif ayakları, altın rengi kare kulpları ile tek başına güçlü bir dekorasyon ögesi olmayı başarıyor. Jasmin rengi mdf malzemeden hazırlanan Catherine TV ünitesinin klapa ve kapaklarındaki koton vizon renk üzerine Dacras Jasmin renkte kaplanan membran profil, benzersiz bir renk paleti oluşmasını sağlıyor.

Üst ve alt modülleri bulunan TV ünitesinin alt modülü iki kapalı, bir de açık, iki bölmeli bir raf alanından oluşuyor. Biri kapalı, diğeri kapaklı ancak cam çerçeveli dikey üst modüller ise kontrast yaratarak hoş bir görünüm sunuyor. Cam, altın detaylı biblolar, çerçeveler ve diğer dekoratif objelerin çok yakışacağı Catherine TV ünitesini dilediğiniz aksesuarlarla süsleyebilirsiniz.

Beyaz rengi sayesinde farklı renklerdeki mobilya ya da koltuklarla da uyum sağlayacak TV ünitesini hemen detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

CATHERINE Kalite detaylarda saklıdır