BRAN
BRAN
BRAN
BRAN
BRAN
BRAN

BRAN Tables D`Appoint

products.top.description

Bir taşla iki kuş diye buna denir! Mermer deseni ve ceviz ahşap rengin uyumuyla benzersiz bir görünüm yakalayan Bran sehpa takımı, modern tarzı benimseyenlere ilham veriyor. Minimal detaylarıyla öne çıkan ürünü hemen inceleyin!
  • Aperçu

  • dimensions du produit

BRAN TABLES D`APPOINT

Farklı boyutlardaki iki modern sehpadan oluşan Bran yan sehpa takımı, hem ev sakinlerini hem de misafirleri en iyi şekilde ağırlıyor, çay-kahve sohbetlerine şık bir boyut kazandırıyor.

Bran yan sehpa takımı, ince, uzun ve asimetrik ayaklarıyla güçlü, modern, özgün bir profil çiziyor. Tamamı ahşap malzemeden üretilen sehpaların sadece tabla yüzeylerinde mermer desenine rastlanıyor. Ahşap cevizin sıcak renk tonları, koyu mermer desenin beyaz ve gri renkleri, doğal bir uyum sergiliyor.

İç içe ya da ayrı ayrı farklı alanlarda konumlandırabileceğiniz Bran yan sehpa takımı, kullanışlı yapısıyla mekanlara konfor katıyor. Hem dekoratif hem de işlevsel olarak kullanacağınız ürün, görünümüyle misafirlerinizi ağırlarken istediğiniz şıklığı yakalamanıza olanak tanıyor. Bran yan sehpa takımını, mermer desenli ya da minimal dekoratif aksesuarlarla ve ceviz rengi ya da mermer detaylı mobilyalarla kombinleyebilirsiniz. Sehpa takımı ile uyum sağlayacak aksesuar ve mobilyaları incelemek için Doğtaş koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.

Siz de doğal ve modern tarzdaki ürünlerden hoşlanıyorsanız Bran yan sehpa takımını tercih edebilirsiniz.