BAHAMA
BAHAMA
BAHAMA
BAHAMA
BAHAMA
BAHAMA
BAHAMA
BAHAMA
BAHAMA
BAHAMA

BAHAMA Orta Sehpa

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Dekorasyonunuzda minimal, sade ve şık çizgileri buluşturan tamamlayıcı ürünleri kullanmayı tercih ediyorsanız işte karşınızda Bahama orta sehpa takımı! Bahama orta sehpa takımının zarafeti detaylarda gizli, özel ve fonksiyonel tasarımına hemen göz atmaya ne dersiniz?
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

BAHAMA ORTA SEHPA

Bahama orta sehpa takımı, iç içe geçebilen ve tasarımlarındaki şık detaylarla birbirlerinden ayrılan iki adet orta sehpayı buluşturuyor. Orta sehpalardan ilkinin yüzeyi tamamen ahşabın modern ve zamansız rengini taşırken diğer orta sehpanın yüzeyinde sizi beyaz rengin sadeliği karşılıyor.

Bahama orta sehpa takımının farklı boyutlardaki özel modüler tasarımı, size yaşam alanlarınızı daha pratik bir şekilde değerlendirme ve dekore etme fırsatı sunuyor. Orta sehpaların dayanıklı, ince ve siyah ayakları; sehpa takımını konumlandırdığınız yerde alandan tasarruf etmenize olanak tanıyor.

Evinizin dekorasyon stiline kolaylıkla uyum sağlayabilen ve tarzınızı kişiselleştirmenize yardımcı olan orta sehpa takımınızı misafirlerinizi ağırlarken, servis yaparken ya da dekoratif eşyalarınızı sergilerken gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

BAHAMA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.