AMANDA Mutfak Seti

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Rustik tarzın beyaz rengin klasik dokunuşuyla benzersiz bir şıklık kazandığı Amanda mutfak seti yemek ya da çay saatlerinin keyfini ikiye katlıyor. Dekorasyonunuzu güzelleştirecek ürün grubu ile zamansız şıklığı yeniden keşfedin.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

AMANDA MUTFAK SETİ

Beyazın zarif, şık ve asil görünümünden vazgeçemeyenler için özel olarak hazırlanan Amanda mutfak seti ile mutfağınızı yenilemeye hazır mısınız?

Rustik tarzdaki ayakları ve gövde kısımları ile klasik şıklığı mutfağınıza taşıyacak Amanda masa; yemeklerinize, beş çaylarınıza ya da kahve sohbetleriniz için benzersiz bir eşlikçi. Masa şıklığının yanında açılıp kapanabilir özelliğiyle kalabalık ailelerin hayatını kolaylaştırıyor. Açıkken 210 cm, kapalıyken de 130 cm’lik bir genişlik sunan ürünü dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Amanda mutfak setinin yine rustik ayak ve gövdelere sahip sandalyeleri ve bench’i ise masayı en güzel şekilde tamamlarken konfor da sunuyor. 3 farklı kumaş seçeneğiyle zevkinize uygun bir seçim yapmanızı sağlayan sandalye ve bench’in oturma alanlarını düz renkli, kendinden desenli ya da çiçekli kumaşlardan biriyle kaplatabilirsiniz. Mutfak setinize yalın, modern ya da klasik bir dokunuş katmak sizin elinizde!

Dayanıklı MDF malzemesiyle çizilmeye dayanıklı masanın etrafında keyifli saatler geçirmek, misafirlerinizi ağırlamak için Amanda mutfak setini mutlaka inceleyin. Hem sandalye hem de bench’i bulunan setle mutfağınıza hoş bir görünüm katın.

AMANDA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.