AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA

AMANDA Berjer

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Chester tarzına yepyeni bir soluk getiren, özenli işçiliği ve göz alıcı detaylarıyla beğenileri toplayan Amanda berjer ile tanışmaya hazır olun! Amanda koleksiyonunun gözde üyelerinden olan bu ürün, yaşam alanlarınıza davetkar, huzurlu ve samimi bir atmosfer katmak için sizi bekliyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

AMANDA BERJER

Sonbahar yapraklarının beraberinde getirdiği huzurlu esintiler ve sıcak tonlar, Amanda berjer ile yaşam alanlarınıza taşınıyor. Üst düzey oturum konforu sunan bu ürün, salonunuzda ya da oturma odanızda geçirdiğiniz vaktin maksimum keyifli ve rahat olması için tüm özelliklere sahip. Öte yandan, Amanda berjerin samimi ve romantik hatlar barındıran tasarımı, evinizdeki konfor alanınızın ruhuna kusursuz şekilde uyum sağlıyor.

Amanda berjerin kavisli şekilde tasarlanan kol yapısı, Chester tarzının klasik hatlarına yepyeni bir bakış açısı katıyor. Ürünün sırt ve kol bölümlerinde yer alan, özenli el işçiliğiyle tasarlanmış kapitone detaylar; şıklığı ve zarafeti detaylarında saklayan bir dekorasyon stilini benimseyenleri kalbinden vuruyor. Deri görünümlü kumaşı ve yüksek ahşap ayakları, Amanda berjerin size oldukça pratik ve konforlu bir kullanım deneyimi sunmasını sağlıyor. Siz de Amanda koleksiyonunun eşsiz tarzını yaşam alanlarınıza taşıyabilir ya da Amanda berjeri farklı tonlarda ve tasarımlarda mobilyalarla bir arada kombinleyebilirsiniz.

AMANDA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.