ADEL
ADEL
ADEL
ADEL
ADEL

ADEL Yan Sehpa (Doğal Ceviz)

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Salonunuzun ya da oturma odanızın dekorasyonunda hem şık hem de modern çizgileri buluşturmaya ne dersiniz? Doğal cevizin zarif ve sade rengini yaşam alanlarınıza taşıyan Adel yan sehpa takımının işlevsel tasarımı ile pratik kullanım deneyiminin tadını çıkarabilir, dekorasyonunuza yepyeni bir bakış açısı katabilirsiniz.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

ADEL YAN SEHPA (DOĞAL CEVİZ)

Gündelik hayatın keşmekeşini ve yorgunluğunu üzerinizden atabilmeniz için evinizin tarzınıza uygun ve pratik bir şekilde döşenmiş olması büyük önem taşıyor. Doğtaş kalitesiyle sunulan Adel yan sehpa takımı, sade ve şık tasarımının yanı sıra sunduğu fonksiyonel kullanım deneyimiyle de evinizin dekorasyonuna yeni bir soluk getiriyor.

Adel yan sehpa takımının doğal ceviz rengi, her dekorasyon tarzına kolaylıkla uyum sağlıyor. Özel tasarımı, yan sehpa takımınızın yerini dilediğiniz zaman değiştirebilmenize, sehpaları bir arada ya da ayrı ayrı kullanabilmenize, dar alanları bile daha kullanışlı hale getirebilmenize olanak tanıyor.

Salonunuzda ya da oturma odanızda keyifli zaman geçirirken, en sevdiğiniz oturma köşenizin yanına konumlandırabileceğiniz Adel yan sehpa takımını bilgisayarınızı, dergilerinizi, kitaplarınızı, kupanızı ya da atıştırmalıklarınızı koymak için kullanabilirsiniz. Dilerseniz, farklı boyuttaki iki yan sehpayı en sevdiğiniz dekoratif objelerle süsleyebilir, daha dinlendirici ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

ADEL Kalite detaylarda saklıdır