ADEL
ADEL
ADEL
ADEL
ADEL
ADEL
ADEL
ADEL
ADEL
ADEL

ADEL Berjer

Her dekorasyon stiline kolaylıkla uyum sağlayabilen, özel tasarımı ve romantik detaylarıyla ön plana çıkan Adel berjer, yaşam alanlarınıza yepyeni bir dokunuş katmayı bekliyor. Siz de Adel koleksiyonunun en gözde parçalarından olan berjerle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmaya ne dersiniz?

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

ADEL BERJER

Klasik tasarım çizgilerini modern detaylarla buluşturan, fonksiyonellik ve şıklığı bir arada sunan parçalardan hoşlanıyorsanız evinizde Adel berjere yer açabilirsiniz. Çünkü Adel berjerin özel tasarımı, size maksimum konfor ve şıklığı bir arada sunuyor. Ürünün ince siyah ayakları evinizi temizlerken zamandan kazanmanızı sağlıyor, yumuşak sünger yapısı ise konforunuzu artırıyor.

Adel berjerin kirli beyaz tonu, koyu ya da açık renkteki mobilyalarla kusursuz bir uyum yakalayabiliyor. Ürünü doğrudan benzer tonlardaki oturma grubu parçalarıyla kombinleyebilir ya da farklı tonlarla bir araya getirerek çarpıcı bir tezat yakalayabilirsiniz.

Adel berjeri yorgun geçen bir günün ardından arkanıza yaslanarak dilediğinizce dinlenmek için kullanabilir, kalabalık misafirlerinizi ağırlarken oturma grubunuzda daha fazla alan oluşturabilirsiniz. Ayrıca, Adel koleksiyonunda yer alan diğer ürünlere de göz atabilir ve evinizin dekorasyonuna birbirinden değerli parçalar ekleyebilirsiniz.

ADEL Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.